В Ля Малюк ми розвиваємо ключові компетенції необхідні для сучасної людини.
Заняття проходять протягом дня, і чергуються з прогулянками, іграми та п’ятиразовим
харчуванням.
Діти можуть перебувати в садочку з 8:00 до 19:00.

Розвиток мовлення та читання

В такому віці діти вже проявляють інтерес до читання. Їм хочеться самостійно обирати історії і читати їх для себе. В нашому садочку ми вчимо дітей свідомо читати: розуміти суть прочитаного. Розвиваємо навички зв’язного мовлення: переказування тексту, опису картини, придумування своїх історій.


Програмою передбачено 2 заняття розвитку мовлення на тиждень + 1 заняття – підготовка руки до письма.

Іноземна мова

Зараз вже нікого не здивуєш знанням іноземної мови. Це основна навичка сучасної людини. Ми навчаємо дітей вільно висловлювати свої думки англійською, розуміти співрозмовника. Заняття проходять в формі гри з зануренням в англомовне середовище. 


Заняття англійської мовою проходять в садочку 4 рази на тиждень.

Математична компетентність

В цьому віці діти цікавляться числами та математичними діями. Тому на наших заняттях цей інтерес ми використовуємо для розуміння природи чисел, вчимо використовувати їх для прорахунків та розв’язування задач. Вивчаємо основи геометрії та фізики. Розвиваємо логіку та аналітичне мислення.


Програмою передбачено 2 заняття на тиждень.

Авторський курс «Успішний Я»

За дослідженнями вчених люди з розвинутим емоційним інтелектом досягають більших успіхів в навчанні, бізнесі та особистому житті. Ми розробили унікальний курс для розвитку емоційного інтелекту «Успішний Я». Метою даного курсу є розвиток лідерських навичок, емпатії, розуміння себе та оточуючих. Ці навички формують
успішну та щасливу людину.


Курс проводить наш психолог один раз на тиждень.

Художня творчість

Заняття з творчості пробуджують фантазію, формують у дітей почуття прекрасного, піднімають самооцінку і розвивають моторику.
На уроках музики діти розвивають відчуття ритму, навчаюся співати та виступати на сцені.

Фізичний розвиток

Для забезпечення повноцінного навантаження ми проводимо:

 • “Допитливий Я” – авторський курс на розвиток сенсорно-моторної чутливості. Вона необхідна, як стимулятор розвитку головного мозку. Заняття проходить 1 раз на тиждень.
 • Функціональне тренування – комплекс занять спрямованих на профілактику сколіоза, плоскостопості. Під час тренування діти отримують збалансовану кардіонагрузку та фізичні навантаження. Заняття проходить 2 раз на тиждень.

Басейн

Заняття в басейні дозволяють не тільки розвивати м’язи та легені, це прекрасне розслаблення та веселі ігри з друзями. А під наглядом професійного тренера ігри будуть не тільки веселими але й максимально корисними.


Заняття проходять 2 рази на тиждень.

Група PreSchool

В міжнародній системі освіти класичний садочок закінчується в 4 роки, а вже з 5 років діти йдуть навчатися за програмою PreSchool! Наша програма PreSchool розрахована на дітей 5-6 років, які вже переросли формат дитячого садка, але в школу ще не йдуть.

Дізнатись більше

Педагоги групи 5-6 років

 • Пшенична Вікторія

  Педагог групи
 • Макаренко Тетяна

  Педагог групи
 • Чирва Галина

  Педагог групи
 • Науменко Надя

  Основний педагог