В міжнародній системі освіти класичний садочок закінчується в 4 роки, а вже з 5 років діти йдуть навчатися за програмою PreSchool! Наша програма PreSchool розрахована на дітей 5-6 років, які вже переросли формат дитячого садка, але в школу ще не йдуть.

💛 Як триває навчальний день?

В першій половині дня проходять всі основні інтелектуальні заняття: математика, грамота, читання, навколишній світ, експерименти, English, Science і Math.

В другій половині дня всі додаткові курси та студії: мнемоніка, креатив+, Speaking club, літературний клуб, театральна студія й айкідо або хореографія на вибір.

💛 Яка програма занять? 

По формату заняття нагадують шкільні уроки, проте коротші – 30-35 хвилин з довшими перервами між ними. Програма створена таким чином, щоб поєднувати гру і продуктивну підготовку до школи. Заняття заплановані таким чином, щоб діяльність постійно змінювалась. Ігрових моментів під час роботи більше ніж в першому класі.

В PreSchool немає денного сну, але є час для відпочинку та спокійних ігор в середині дня. Також в рамках програми заплановані виїзні екскурсії, майстер-класи та шкільні квести, естафети і змагання. Основною метою PreSchool є психологічна та емоційна підготовка до школи в м’якому форматі. Формат підготовки до школи дозволяє нам створити середовище, в якому діти отримають позитивний досвід навчання та soft skills, які будуть їм в пригоді при вступі та навчанні в будь-якій школі.

Дізнатись більше про навчання можна за телефоном – 050 648 1822 / 068 990 6143 💛