Міні відео-екскурсія від фундаторки

Авторська програма

Унікальна навчальна програма розроблена психологами, педагогами, спеціалістами з раннього розвитку та сенсорно-моторної інтеграції. Відповідає державному стандарту про дошкільну освіту та базується на програмі «Дитина». Вона доповнена авторськими курсами та посилена додатковими заняттями в інтелектуальному блоці, щоб знання та навички відповідали сучасним потребам дітей та батьків.

Детальніше про нашу програму

Група

Меблі розроблені таким чином, щоб іграшки та методичні матеріали були у вільному доступі для кожної дитини. Усі групи, спальні та туалетні кімнати сплановані згідно стандартів, та враховані вікові особливості дітей.

Здоров'я

  • Для гармонійного розвитку дітям потрібно активно рухатись. Саме тому в Ля Малюк ми багато часу приділяємо спорту. Для якісних тренувань у нас є спортивна зала розміром 113 кв.м, в якій ми двічі на тиждень проводимо дитячий фітнес. У теплу пору року, заняття з фітнесу відбуваються на вулиці. Для цього передбачено поле зі спеціальними покриттям.
  • Двічі на тиждень в Ля Малюк діти відвідують басейн. Плавання розвиває м’язи та легені, сприяє розслабленню та дає можливість активно провести час з друзями. А під наглядом професійного тренера ігри будуть не тільки веселими, але й максимально корисними. 
  • Крім того, ми приділяємо багато уваги прогулянкам та активним іграм під час них. Діти гуляють двічі на день за будь-якої погоди. Від дощу дітей ховають накриті павільйони, коли сонячно – діти можуть гратися на сучасних обладнаних майданчиках. 

Власна кухня

В Ля Малюк є велика власна кухня, що дозволяє забезпечувати першокласне харчування. Кожного дня кухарі готують свіжі страви. Ми враховуємо індивідуальні харчові потреби вашої дитини і можемо запропонувати: дієтичне, безглютенове, безлактозне меню.

Детальніше про харчування

Дитячий сон

Дитячий сон в середині дня дуже важливий для повноцінного розвитку дошкільнят. Ми створили оптимальні умови для того, щоб дітям спалось солодко і приємно. Наші спальні на 50 кв. м. дозволяють розмістити ліжка для кожної дитини окремо.


⭐ В кожній спальні створена приємна атмосфера: приглушене ролетами світло, оптимальна вологість та температура. Складений чіткий графік провітрювання та зволоження приміщення.
⭐ Поки діти засинають приємна музика або тиха казка допомагають їм розслабитись і налаштуватися на відпочинок.
⭐ За кожною дитиною закріплено два комплекти постільної білизни, які змінюються за нашими стандартами 1 раз на тиждень, подушка та два комплекти ковдр (літній та зимовий)
⭐ Ліжечка обладнані ортопедичними матрацами, які регулярно чистяться і обробляються.

Для дітей, які вже не сплять під час денного сну, передбачена можливість відпочинку, або тихих спокійних ігор.

Вартість навчання та знижки

САДОЧОК

Перебування з 08:00 до 19:00
27 000
щорічний внесок - 20 000 грн

💭 5 занять щодня
💭 2 прогулянки
💭 5 разове харчування
💭 Англійська мова
💭 Lego конструювання
💭 Дитячий фітнес
💭 Плавання
💭 Супровід 2 профі-вихователів та помічника
💭 Усі навчальні матеріали

 

PRESCHOOL (0 клас)

Перебування з 08:00 до 19:00
27 000
щорічний внесок - 20 000 грн

💭 5 занять щодня
💭 2 прогулянки
💭 5 разове харчування
💭 Англійська мова
💭 Lego конструювання
💭 Дитячий фітнес
💭 Плавання
💭 Супровід 2 профі-вихователів та помічника
💭 Усі навчальні матеріали

ПОЧАТКОВА ШКОЛА

Перебування з 08:00 до 19:00
27 000
щорічний внесок - 20 000 грн

⭐ 4-5 уроків щодня
⭐ 5 разове харчування
⭐ 2 прогулянки
⭐ Англійська мова щодня
⭐ Science (навколишній світ англійською мовою)
⭐ STEAM-інформатика
⭐ Авторські курси з лідерства та риторики
⭐ Плавання, бойові мистецтва / сучасні танці
⭐ Усі навчальні матеріали та підручники