В Ля Малюк ми розвиваємо ключові компетенції необхідні для сучасної людини.
Заняття проходять протягом дня і чергуються з прогулянками, іграми та п’ятиразовим харчуванням. Діти можуть перебувати в садочку з 8:00 до 19:00.


В групі знаходяться 20 дітей, 2 педагоги і няня.
Англійська мова, плавання, функціональне тренування, творчі заняття, музику проводять профільні педагоги.

Розвиток мовлення та читання

В цьому віці діти починають цікавитись не тільки картинками в книжці, але й текстами. Їм хочеться самостійно обирати історії і читати їх для себе. На заняттях ми розвиваємо навички зв’язного мовлення: переказування тексту, опису картини, придумування своїх історій. Діти знайомляться з буквами, вивчають склади і з’єднують їх в слова, а слова в речення.
Програмою передбачено 2 заняття з розвитку мовлення на тиждень.

Іноземна мова

Англійська одна з найуживаніших іноземних мов в світі. Активно і якісно її можна вивчати в будь-якому віці. В 4-5 років, діти ще не можуть і не вміють писати, тому особливу увагу ми приділяємо набуттю мовних навичок та напрацюванню словникового запасу. Ми навчаємо дітей вільно висловлювати свої думки англійською, розуміти співрозмовника. Заняття проходять у формі гри із зануренням в англомовне середовище.


Заняття англійською мовою проходять 4 рази на тиждень.

Математична компетентність

4-5 років – це вік, коли діти починають активно цікавитися точними науками. На заняттях ми використовуємо цей інтерес для розуміння природи чисел. Діти вивчають поняття чисел та цифр, вивчають кількість предметів та співвідносять їх з відповідними цифрами, вивчають основи геометрії та фізики, розвивають логіку та аналітичне мислення.


Програмою передбачено 2 заняття на тиждень.

Вивчення природничих наук

Навколишній світ – на цьому курсі діти опановують все, що стосується природи та навколишнього світу. Курс складається з теоретичних знань, спостережень, досліджень та експериментів. Так діти через практику вивчають основи хімії та фізики.


Програмою передбачено: 2 заняття курс "про все на світі"/тижень, 1 експеримент/тиждень.

 

 

Авторський курс «Успішний Я»

За дослідженнями вчених люди з розвинутим емоційним інтелектом досягають більших успіхів у навчанні, бізнесі та особистому житті. Ми розробили унікальний курс для розвитку емоційного інтелекту «Успішний Я». Метою даного курсу є розвиток лідерських навичок, емпатії, розуміння себе та оточуючих. Ці навички формують успішну та щасливу людину.


Курс проводить наш психолог один раз на тиждень.

Художня творчість

Протягом року діти малюють, використовуючи традиційні та нетрадиційні техніки. Навчаються працювати з різними видами фарб, кольорових олівців, пастелі тощо. Виготовляють поробки з природних матеріалів та різних видів паперу і пластиліну.


На уроках музики діти розвивають відчуття ритму, навчаюся співати та виступати на сцені.

Фізичний розвиток

Для забезпечення повноцінного навантаження ми проводимо:

  • “Допитливий Я” – авторський курс на розвиток сенсорно- моторної чутливості. Вона необхідна, як стимулятор розвитку головного мозку. Заняття проходить 1 раз на тиждень.
  • Ми сприяємо фізичному розвитку дітей, тому починаємо наш день у садку з ранкової гімнастики. Два рази на тиждень у дітей заняття з плавання з професійним тренером у маленьких групах до 6 дітей. Також два рази на тиждень діти відвідують заняття з дитячого фітнесу.

Басейн

Заняття в басейні дозволяють не тільки розвивати м’язи та легені, це прекрасне розслаблення та веселі ігри з друзями. А під наглядом професійного тренера ігри будуть не тільки веселими але й максимально корисними.
Заняття проходять 2 рази на тиждень.

LEGO конструювання

Програма “творче конструювання” передбачає оволодіння дітьми знаннями і вміннями у процесі ігрової та конструкторської діяльності. Діти граються, створюють конструкції, досліджують їх, і при цьому отримують уявлення про облаштування світу людей, природи, предметів.

Педагоги групи 4-5 років

  • Слабінська Інеса

    Педагог групи
  • Вірянська Злата

    Педагог групи