Червень

Under the sea / Pirates of the Caribben | Тиждень 1 (03.06-09.06)
Тиждень вивчення моря та його жителів. Діти будуть вивчати історію винекнення назв морів світу та біографії відомих моряків. Хто мешкає в морі, хто там найбільший, які таємниці зберігає море? Тиждень наповнений творчими майстер-класами та експериментами з водою. А в кінці тижня їх чекає екскурсія в океанаріум.


Science week / Harry Potter week | Тиждень 2 (10.06-16-06)
Тиждень досліджень у малюків, та тиждень присвячений темі Гарі Потера - у школярів. Протягом тижня малюки проводитимуть досліди з водою, з природніми матералами та кольорові досліди. Також діти знайомляться з цікавими та незвичними рослинами,  історією успіху Джоан Роулінг, професією письменника. Створять власний проєкт і презентують його в кінці тижня. 
WOW подія тижня - Наукове шоу.


Sport week / Marvel World | Тиждень 3 (17.06-23.06)
Тиждень спорту у малюків та тиждень супергероїв у школярів. Впродовж цього тижня малюки вивчатимуть хто такі спортсмени, олімпійські види спорту та готуватимуться до власної олімпіади, після якої отримають нагороди. Також діти отримають урок суперсили, на якому розкриватимуть в собі талант та навчаться бачити свою унікальність. Вивчатимуть історії людей, що надихають. Створять комікс про власну суперсилу. 
WOW подія тижня - вечірка супергероїв, ранкова зарядка з батьками та спортивні змагання між групами.


Open a restaurant week / Wonka week | Тиждень 4 (24.06-30.06)
​​​​​​​Тиждень знайомства з ресторанним бізнесом. Діти дізнаються цікаві нюанси про відкриття власної справи, створення меню для майбутнього ресторану, хто працює в ресторані та які процеси відбуваються, історію шоколаду. А в кінці тижня їх чекає зустріч з власником ресторану. WOW подія тижня - екскурсія в ресторан тра кулінарний майстер клас.

Липень

Super hero week / Space week | Тиждень 1 (01.07-07.07)
Тиждень вивчення супергегоїв безпеки, українськиї супергероїв - у малюків. Для шолярів - тиждень вивчення космосу, його таємниць та планет. У малюків буде можливість побути справжніми героями і знайти свою суперсилу. Цікаві майстер класи, тематичний квест, різноманітні ігри та активності чекають на дітей цього тижня. Також діти вивчатимуть що можна побачити в космосі, чи може день "наздогнати" ніч та чи можливе життя на землі без Сонця.
WOW подія тижня - Пінна вечірка та костюмована вечірка супергероїв.

Nature week  /  Sport week | Тиждень 2 (08.07-14.07)
Тиждень вивчення природи у малюків, та тиждень сторту у школярів. Впродовж цього тижня малюки вивчатимуть живу та неживу природу, спостерігатимуть за нею на подвір'ї садочку. Діти вивчатимуть хто такі спортсмени, олімпійські види спорту, які вони бувають та готуватимуться до власної олімпіади, після якої отримають нагороди. 
WOW подія тижня - Олімпіада та прогулянка в парку "Наталка".

Lego week / Professions of the future | Тиждень 3 (15.07-21.07)
Тиждень професій. Впродовж тижня у дітей буде можливість познайомитися з особливостями різних професій. Відчути себе справжніми професіоналами в обраних сферах, детальніше ознайомитись з професією архітектора та будівельника. Вивчатимуть передові професії та сфери діяльності, розвиток штучного інтелекту та його вплив на майбутні професії. 
WOW подія тижня - екскурсія в "Місто професій".

Art week / Clotherof the future | Тиждень 4 (22.07-28.07)
Тиждень присвячений мистецтву. У школярів тиждень присвячений вивченню про смарт-одяг, зелену моду та як зробити одяг екологічно чистим, вивчатимуть як біотехнології можуть змінити спосіб виготовлення та використання текстилю. У діток буде можливість побути справжніми митцями та підготуватись до власної арт виставки. 
WOW подія тижня - товорчий майтер-клас для батьків та дітей.

Карта дня

8.00-8.30 – збір дітей на вулиці
8.40-8.55 – ранкове коло. 
Під час ранкового кола діти обмінюються інформацією враженнями та побажаннями. Педагоги оголошують теми дня, проводять знайомство з новими дітьми, повторюють правила табору.
9.00-9.30 – сніданок
9.45-11.15 – ранкова прогулянка 
11.15-11.30 – фруктовий перекус
Під час ранкової прогулянки будуть проходити спортивні та рухливі ігри, естафети, спостереження за навколишнім світом
11.30-12.30 – майстер-класи/заняття англійською/science/басейн/фітнес/фізкультура(вид заняття буде визначатися розкладом групи)
12.30-13.00 – обід 
13.00-15.00 – спокійні ігри/проект тижня/сон (види діяльності в цей період визначаються побажаннями дітей)
15.00-15.30 – полуденок
15.30-16.30 – експерименти/англійська/музика/живопис/настільні ігри/квести(вид заняття буде визначатися розкладом групи)
16.30-17.00 – прогулянка (вільний час для дітей)
17.00-17.30 – вечеря
17.40 – продовження прогулянки і збір дітей додому

Види абонементів

Два тижні

8:00 – 19:00
13 500
з 1 по 31 число кожного місяця