Навчальна програма «В ритмі Я»

Унікальна навчальна програма розроблена психологами, педагогами, спеціалістами з раннього розвитку та сенсорно-моторної інтеграції. Програма відповідає державному стандарту про дошкільну освіту та базується на програмі «Дитина». Вона доповнена авторськими курсами та посилена додатковими заняттями в інтелектуальному блоці, щоб знання та навички відповідали сучасним потребам дітей та батьків.

Результати програми:

Високі академічні знання, що дозволяють вступити в будь-яку обрану школу;
Високий рівень емоційного інтелекту, що допоможе легко адаптуватися в нових колективах, працювати в команді та бути успішним;
Досягнення без стресу та пресингу, через основну дитячу діяльність – гру;
Гармонійний розвиток за різними напрямками, що дає можливість визначити та задовольнити потреби кожної дитини.

Інтелектуальний блок

⭐ Логіка та математика – заняття з математики це не просто додавання і віднімання. Такі заняття розвивають логічне мислення, увагу та зосередженість, тренують пам'ять,  вчать дитину аналізувати отриману інформацію та прогнозувати відповідь. Такі навички будуть корисними і в інших видах діяльності. 
⭐ Розвиток мовлення і читання – грамотно висловлювати свої думки, це навичка, якої людина вчиться протягом життя. В нашому садку ми багато уваги приділяємо саме розвитку мовлення: вчимося придумувати історії, переказувати почуті тексти, описувати картини та об'єкти. Згодом, коли діти підростають, ми навчаємо їх читати самостійно. Ця навичка дає їм свободу у виборі книги, яку хочеться прочитати чи світу, куди вона буде подорожувати поки читає.
⭐ Англійська мова – щодня діти мають змогу гратись, спілкуватись та співати пісень англійською. Основна ідея курсу полягає в тому, щоб забезпечити дітям англомовне середовище, де вони зможуть розвивати свої розмовні навички, збагачувати лексичний запас через вивчення текстів, пісень.

⭐ Science –  курс розроблений на основі програми Cambridge. Під час навчання діти опановують анатомію, екологію, мікробіологію, ботаніку та зоологію. І все це англійською мовою.
⭐ Все на світі – на цьому курсі діти опановують все, що стосується природи та навколишнього світу. Курс складається з теоретичних знань, спостережень, досліджень та експериментів. Так діти через практику вивчають основи хімії та фізики.

Творчий блок

Музика – заняття складається з кількох напрямків:

  • Розвиток вокальних здібностей – діти багато співають, вивчають пісні, виконують їх соло та в хорі.
  • Ритміка – діти виконують різноманітні вправи на формування відчуття ритму.
  • Гра на музичних інструментах – діти виконують колективні музичні етюди на маракасах, бубнах, ксилофоні, а також вчаться використовувати підручні матеріали для створення нетрадиційних музичних інструментів (наприклад, папір)

Протягом року діти малюють, використовуючи традиційні та нетрадиційні техніки. Навчаються працювати з різними видами фарб, кольорових олівців, пастелі тощо.
Виготовляють поробки з природних матеріалів та різних видів паперу і пластиліну.
 

Розвиток емоційного інтелекту

Емоційний інтелект – одна з найважливіших частин людського інтелекту. Саме емоційний інтелект відповідає за усвідомлення та саморегуляцію власних емоцій, розуміння емоцій інших людей. Покращує навички соціальної взаємодії, адаптації в новому колективі.

До цього  блоку входять такі заняття: 
⭐ «Успішний Я» – психологічний курс в формі міні тренінгів, колективних ігр та проєктів. Проводить його психолог дитячого садка. Протягом року діти знайомляться з емоціями, навчаються їх розуміти (самоусвідомлення) та керувати ними (саморегуляція), проявляти емпатію та толерантність, навчаються розуміти емоції інших людей .
⭐ Курс «Корисні казки» – на даному курсі через прослуховування та аналіз відомих класичних та сучасних казок, діти можуть на практиці зрозуміти, як взаємодіяти з іншими, відстоювати свої особисті кордони, допомагати людям і т.д.
 «Допитливий Я» – це унікальний курс, спрямований на розвиток сенсорно – моторної інтеграції, сенсорної чутливості, орієнтації в просторі, дрібної та крупної моторики. 

Фізичний розвиток

Функціональне тренування – фізкультура зі збалансованим кардіонавантаженням; вправами на профілактику плоскостопості і сколіозу; вправами на розвиток витривалості та забезпечення гарного самопочуття. В теплу погоду всі тренування проходять на вулиці.

Плавання – найпростіший спосіб покращувати роботу серцево-судинної системи, розвивати м'язи, координацію та покращити настрій.
 

Програма враховує:

Вікові особливості дітей;
Унікальні способи сприйняття інформації кожною дитиною;
Їх особливості інтелектуального та психологічного розвитку на даний момент.