Уявіть, ваша дитина із задоволенням їсть парові овочі, просить добавку броколі і уминає тушковану рибу. Повірте, це абсолютно можливо. Харчові звички починають формуватися з дитинства, а саме з першим прикормом.

Що ж потрібно зробити, щоб привчити дитину до корисної їжі?

1. Починайте прикорм з чогось дуже нейтрального, не прагніть зробити їжу для малюка смачніше, навіть якщо він буде плюватися кабачком або броколі. Починайте саме з них.

2. Згодом пробуйте давати нові незрозумілі продукти, такі як: аспарагус або авокадо вже разом з тією їжею, з якою дитина вже знайома.

3. Не бійтеся пробувати кілька разів, дитина повинна звикнути до нової їжі, як і до всього іншого.

І пам'ятайте, що їжа така ж звичка, як і всі інші. Для того, щоб впровадити її – потрібно витратити час і зусилля, а також бути регулярним і послідовним. Як би ви не поспішали, намагайтеся уникати таких продуктів як: печиво, паста, пельмені, сосиски. Особливо якщо це продукти швидкого приготування, оскільки в них міститься величезна кількість цукру, харчових добавок і підсилювачів смаку, що робить решту їжу для вашої дитини вже не такою смачною і прісної.

Успіхів! Як би складно це не виглядало на перший погляд – правильні харчові звички допоможуть вашій дитині бути здоровим, легше адаптуватися до корисної їжі в садку і відчувати себе на висоті.