Відкриваємо набір на вечірнє заняття «Підготовка до школи» з педагогом PreSchool Марією Дейнека! Якщо ви хочете, щоб ваша дитина з перших днів у школі почувала себе упевнено – не баріться, адже навчання вже не за горами. На наших вечірніх курсах дитина не тільки опанує базові знання, які допоможуть надалі їй успішно вивчати новий матеріал, а й правильно уявить навчальний процес.

Що ми вивчаємо на занятті ❓

⭐ ГРАМОТА: повторимо та закріпимо букви, почнемо читати вголос склади, а згодом і доступні тексти переважно цілими словами (окремі слова ускладненої структури – складами); навчимо у процесі читання розуміти значень більшості слів; збагатимо словниковий запас; почнемо правильно інтонувати речення, у кінці яких стоять різні розділові знаки; навчимо виявляти розуміння фактичного змісту невеликих за обсягом і нескладних текстів: пояснювати, яка подія відбулася, називатимемо персонажів твору, відповідатимемо на запитання змістом; навчимо висловлювати власне ставлення до прочитаного: хороший / поганий вчинок, хто сподобався / не сподобався в творі та ін.
⭐ МАТЕМАТИКИ: навчимо розуміти сутність арифметичних дій додавання і віднімання; прогнозувати результат додавання та віднімання; володіти навичками додавання і віднімання одноцифрових чисел у межах 10; читати і записувати числа, утворювати числа різними способами; порівнювати числа різними способами; виконувати різноманітні задачі на знаходження суми та різниці; розпізнавати геометричні фігури за істотними ознаками.
⭐ ПИСЬМО: розвинемо п'ястка руки та дрібних м'язів пальців; координацію рухів руки, пальців, очей, передпліччя; окоміру (вміння визначати центр, середину, підпорядковувати рухи руки, очей); просторових уявлень (зліва, справа, внизу, над і під лінією, між лініями); займатимемося декоративним малюванням фарбами та олівцями; проведемо зорові й слухові диктанти; використовуватимемо дидактичні ігри з дрібним дидактичним матеріалом: паличками, соломинками, кульками тощо.

вівторок та четвер
18:00
1100 грн/місяць