🔹 Кількість дітей в класі.
В наших класах 12-15 дітей, в державній школі від 25-35.
🔹 Індивідуальний підхід.
Формат приватної школи, дозволяє вчителю підбирати програму таким чином, щоб діти, які швидко і якісно засвоюють нову тему, отримували додаткові завдання під час уроку, а діти, які потребують трохи більше часу можуть зробити завдання не поспішаючи.
🔹 Психологічний комфорт.
У нас постійно працює психолог, яка приходить в клас і під час заняття, і на перерві. Вона навчає дітей та педагогів правил взаємодії, розв’язання конфліктних ситуацій, помагає дітям розуміти свої потреби. Крім того, психолог проводить дітям заняття по розвитку Емоційного інтелекту.
🔹 Розуміння унікальності кожної дитини.
Ми усвідомлюємо, що всі можуть бути різними і в емоційному, і інтелектуальному плані, тому ми уважно ставимося до кожного і навчаємо цього наших дітей
🔹 Графік роботи.
Діти можуть перебувати в школі з 8:00 до 19:00. В другій половині дня, у дітей гуртки і клуби, які забезпечують різноплановий та повноцінний розвиток. Батьки спокійно можуть працювати цілий день.
🔹 Відсутність домашніх завдань.
Все навчання відбувається під час уроків. При потребі, з дитиною ввечері потворять тему чи зроблять додаткові завдання професійні викладачі.
🔹 Правила та дисципліна.
В нашій школі існують правила, але вони створені для комфорту та полегшення взаємодії. Діти на уроці можуть постояти чи полежати на пуфі, вийти попити води чи просто побути в коридорі, якщо відчувають в цьому потребу. Ми переконані, що саме такі речі створюють комфортне середовище і жодним чином не погіршують якість навчання.