Як все почалось?

Все починалося з “Башмачків!” Саме під такою назвою 7 років тому на світ з’явилася мережа дитячих центрів. Це були особливі дитячі заклади. В них все було створено з любов’ю та повагою.
 

В ритмі Я

Вже за три роки центри виросли і в мережі з’явився перший приватний дитячий садок “Башмачки”. Так почалась розробка авторської програми “В ритмі Я”.

За кілька років

...прийшов час рости та мінятися.
Тому у 2019-му році ми переїхали в нове приміщення з власною територією та провели повний ребрендінг. Так народився Ля Малюк – дитячий садочок з великим серцем та унікальною навчальною програмою, що став другом для сотень дітей.

Засновала садочок Олександра Одєгова

За першою освітою журналіст. 10 років працювала на телебаченні та радіо. За другою – психолог, психотерапевт та коуч. Після народження першої дитини зрозуміла, що знайти дошкільний навчальний заклад, де поєднувались би якісна освіта, та психологічний комфорт майже неможливо. 

Тому під час другої вагітності вирішила відкрити мережу дитячих центрів, в яких збалансовано будуть розвиватися усі вісім інтелектів, пануватиме атмосфера поваги до особистості дитини, а основною цінністю буде психологічний комфорт вихованців.

Facebook

Олександра – лідер проєкту, автор ідеї та стратегії розвитку садочку. Бере безпосередню участь в управлінні організацією та навчанні персоналу. Практикуючий гештальт терапевт та коуч зі спеціалізаціями: “Психотерапія пар та сімей”, “Тілесно-орієнтована психотерапія”, “Організаційне консультування”, “Робота з дітьми в гештальт підході”, “Робота з темами сексуальності” та “Діалогова модель в гештальт-підході”.

Управлінням проєктами, консультуванням організацій та підприємництвом займається вже багато років разом з чоловіком Кирилом Одєговим. Разом вони створили ще декілька великих та цікавих проєктів, зокрема мережа ресторанів. Основною цінністю є люди – будувати бізнес, як стосунки!

Ля Малюк сьогодні

Сьогодні Ля Малюк – сучасний дитячий садочок з початковою школою Ля School, що розраховані на 200 дітей. 
💛 У нас велика команда професійних викладачів та методистів, що дивляться в один бік та знають чому вони тут.
💛 Ми знаємо про дитячу освіту все і навіть трошки більше, адже постійно думаємо над тим, що можна вдосконалити і як зробити навчання захопливим.  
💛 Ми маємо 2800 стильних та комфортних квадратних метрів приміщення та велику власну територію. 
🚀 І звичайно ж ми не плануємо зупинятися, а продовжимо робити життя наших учнів цікавішим, щасливішим та пізнавальнішим.

Наші цінності

Діти

Ми не робимо дітей зручними для дорослих, ми допомагаємо їм рости;

Освіта

Навчаємо не для оцінок, а для вміння сприймати світ ширше;

Розвиток

Допомагаємо здобувати знання, що базуються на креативності та аналізі;

Довіра

Свобода допомагає усвідомити відповідальність та сприяє дисципліні;

Безпека

Приміщення, територія, карта дня та правила взаємодії - все створене з урахуванням безпеки та комфорту;

Команда

Іновації, постійне навчання та відкритість - наш спосіб мислення;

Психологічний комфорт

Комфортна психологічна атмосфера мотивує на навчання краще за будь-що на світі.