Авторська програма

Унікальна навчальна програма розроблена психологами, педагогами, спеціалістами з раннього розвитку та сенсорно-моторної інтеграції. Програма відповідає державному стандарту про дошкільну освіту та базується на програмі «Дитина». Вона доповнена авторськими курсами та посилена додатковими заняттями в інтелектуальному блоці, щоб знання та навички відповідали сучасним потребам дітей та батьків. Заняття в інтелектуальному блоці проходять з використанням інформаційно-комунікативних технологій, інтерактивних дошок. 

Детальніше про нашу програму

Група

  • Різновікові окремі групи. 
  • Групові кімнати включають навчальну та ігрову зони. Оснащені проекторами, інтерактивними та магнітними дошками. 
  • Меблі та обладнання мають сертифікат якості. Розроблені таким чином, щоб іграшки та методичні матеріали були у вільному доступі для кожної дитини. 
  • Створено умови для комфортного сну та проведення необхідних гігієнічних процедур.

Здоров'я

  • Для гармонійного розвитку дітям потрібно активно рухатись. Саме тому в Ля Малюк ми багато часу приділяємо спорту. Для якісних тренувань у нас є окрема спортивна зала. У теплу пору року заняття з фітнесу відбуваються на вулиці. Для цього передбачено поле зі спеціальним покриттям.
  • Крім того, ми приділяємо багато уваги прогулянкам та активним іграм під час них. Діти гуляють двічі на день за будь-якої погоди на власній закритій території.
  • Вихователі стежать за питним режимом дітей. В кожній групі у вільному доступі знаходяться кулери з водою, педагоги додатково пропонують воду дітям кожні 1,5 години.

Харчування

В нашому садочку діти харчуються 5 разів на день: сніданок, фруктовий перекус, обід, полуденок і вечеря. Розроблено основне, безглютенове та безлактозне меню. За наявності інших алергій можлива заміна будь-яких продуктів на дозволені.

Основні страви готує та доставляє сімейний ресторан “М’ясо. Риба. Два ножі”. Доставка відбувається тричі на день. Контроль якості здійснює медична сестра та кухар садочка.

Також у приміщенні садка передбачена власна кухня, укомплектована професійним обладнанням – холодильні столи, духова шафа, індукційна плита, посудомийна машина тощо. Створено належні умови для прийому готової продукції, розігрівання та видачі їжі на групи.

Дитячий сон

Дитячий сон дуже важливий для повноцінного розвитку дошкільнят. Ми створили оптимальні умови для того, щоб дітям спалось солодко і приємно.

⭐ У приміщенні створена приємна атмосфера: приглушене ролетами світло, оптимальна вологість та температура. Складено чіткий графік провітрювання та зволоження приміщення.

⭐ Поки діти засинають приємна музика або тиха казка допомагають їм розслабитись і налаштуватися на відпочинок.

⭐ За кожною дитиною закріплено два комплекти постільної білизни, які змінюються за нашими стандартами 1 раз на тиждень, подушка та два комплекти ковдр (літній та зимовий).

⭐ Ліжечка обладнані зручними матрацами, які регулярно чистяться і обробляються.

Для дітей, які вже не сплять вдень, передбачена можливість відпочинку або тихих спокійних ігор.

Вартість навчання та знижки

САДОЧОК ПОЛОВИНА ДНЯ

Перебування в садочку з 8:00 до 13:00
9800
8000 – щорічний внесок (платіж можна розділити на два)

💭 3 заняття
💭 1 прогулянка
💭 3-разове харчування

Для дітей віком від 2 до 3 років лише на 2 місяці відвідування

САДОЧОК ПОВНИЙ ДЕНЬ

Перебування в садочку з 8:00 до 19:00
16 000
8000 – щорічний внесок (платіж можна розділити на два)

💭 5 занять
💭 2 прогулянки
💭 5-разове харчування

Для дітей віком від 2 до 6 років.

ПОЧАТКОВА ШКОЛА

Перебування в школі з 8:00 до 19:00
16 000
8000 – щорічний внесок (платіж можна розділити на два)

⭐ 5 уроків;
⭐ 5 разове харчування;
⭐ Англійська щодня: Speaking club, English with native, інтерактивна англійська;
⭐ Лідерство та підприємництво;
⭐ STEM;
⭐ Мнемоніка;
⭐ Експерименти, курс "Успішний Я", Креатив+;
⭐ Індивідуальна робота;
⭐ Фітнес